Oleje łańcuchowe Omega do łańcuchów dystrybucja dystrybutor sprzedaż

Oleje łańcuchowe Omega do łańcuchów dystrybucja dystrybutor sprzedaż

Oleje łańcuchowe Omega są znane w przemyślem i są powszechnie stosowane na całym świecie.
Omega 585 - H1

Syntetyczny olej do układów łańcuchowych oraz przekładniowych,dopuszczony do kontaktu z żywnością.
Omega 585 to całkowicie syntetyczna formuła, która zachowuje najwyższe właściwości w bardzo szerokim zakresie temperatur: od –30°C do 240°C.
  • Omega 585 wykazuje doskonałą odporność na szkodliwy wpływ szerokiej gamy czynników występujących powszechnie w przemyśle spożywczym, np. na działanie gorącej pary lub bardzo niskich temperatur w urządzeniach chłodniczych.
  • Omega 585 zawiera zestaw wysokowydajnych dodatków, dzięki którym okres pomiędzy niezbędnymi wymianami oleju ulega znacznemu wydłużeniu,
Omega 608

Wysokojakościowy olej do układów łańcuchowych oraz przekładniowych.
Omega 608 Wysokojakościowy olej do układów łańcuchowych oraz przekładniowych to produkt wielokrotnie testowany, który stanowi zaawansowane rozwiązanie służące do ochrony układów i transporterów łańcuchowych oraz do zapewnienia ich najskuteczniejszego działania nawet w wyjątkowo niekorzystnych warunkach zewnętrznych.
  • Omega 608 zachowuje doskonałe właściwości smarujące w warunkach, w których narażony jest na działanie wody oraz tłuszczów.
  • Omega 608 to niezwykła formuła zabezpieczająca olej przed utlenianiem, a powierzchnie i elementy metalowe przed korozją.
  • Omega 608 tworzy warstwę uszczelniającą o wyjątkowej trwałości, która zachowuje swoje znakomite właściwości nawet w warunkach bardzo wysokich obciążeń.
Omega 646

Wysokojakościowy smar do układów łańcuchowych.
Jest to smar o konsystencji płynnej, zaprojektowany do wykorzystania przy ochronie wszystkich typów łańcuchów Omega 646 znacznie wydłuża trwałość i żywotność układów łańcuchowych, gwarantując jednocześnie wyjątkową oszczędność.
  • Omega 646 zachowuje stabilność w bardzo szerokim zakresie temperatur oraz innych warunków zewnętrznych.
  • Omega 646 z dodatkiem specjalnych składników “Megalite” zapewnia doskonałą przyczepność smaru w miejscu aplikacji, zapobiegając pęknięciom, zatarciom oraz uszkodzeniom łańcuchów.
Omega 647

Olej "Carbon free" do układów łańcuchowych odporny na wysoką temperaturę.
Zaawansowana formuła na bazie 100% składników syntetycznych zapewnia niezrównaną skuteczność. Całkowita ochrona przed powstawaniem osadów węglowych w bardzo wysokich temperaturach paruje nie powodując osadzania się pozostałości na chronionych częściach. Wydłuża bezawaryjne działanie urządzeń nawet dziesięciokrotnie w porównaniu z efektami uzyskiwanymi dzięki konwencjonalnym smarom.
Omega 648

Tzw.niedymiący płyn do układów łańcuchowych, stosowany w wysokich temperaturach.
Omega 648 to specjalna, zaawansowana mieszanina syntetycznych składników płynnych o niezwykłej stabilności oraz niskim współczynniku parowania.
  • Omega 648 nie powoduje odkładania się osadów węglowych nawet w przypadku długotrwałego wystawienia na działanie wysokich temperatur.
  • Omega 648 idealnie nadaje się do zastosowań wymagających najwyższego poziomu czystości, a zarazem uwzględniających występowanie podwyższonych temperatur.
Omega 641

Wysokojakościowy odporny na wysokie temperatury olej dopuszczony do przemysłu spożywczego.
Przeznaczony do układów łańcuchowych. Zostawia bardzo małe ilości osadów. Odporny na utlenianie i wypalanie, wytrzymuje w temperaturach 280°C. Utrzymuje się na miejscu przez długi czas, niski poziom wyparowywania Bardzo niska emisja dymu powoduje, że środek jest bardzo często stosowany w przemyśle spożywczym.