Oleje Omega wysokotemperaturowe dystrybucja sprzedaż

Oleje Omega wysokotemperaturowe dystrybucja sprzedaż

We wszystkich naszych olejach wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie , aby uzyskać najlepszą jakość.
Omega 660

Omega 660 jest zaprojektowany do stosowania w zamkniętych systemach wymiany ciepła wyposażonych w zbiorniki wyrównawcze i pracujących w temperaturze 320°C. Jest idealny jako medium przenoszące ciepło w przemyśle przetwórczym.Omega 660 pozwala na bardzo ścisłą kontrolę temperatury procesu i zmniejsza ryzyko pożaru.
Omega 646

Wysokojakościowy olej do układów łańcuchowych.
Jest to smar o konsystencji płynnej, zaprojektowany do wykorzystania przy ochronie wszystkich typów łańcuchów Omega 646 znacznie wydłuża trwałość i żywotność układów łańcuchowych, gwarantując jednocześnie wyjątkową oszczędność.
  • Omega 646 zachowuje stabilność w bardzo szerokim zakresie temperatur oraz innych warunków zewnętrznych.
  • Omega 646 z dodatkiem specjalnych składników “Megalite” zapewnia doskonałą przyczepność smaru w miejscu aplikacji, zapobiegając pęknięciom, zatarciom oraz uszkodzeniom łańcuchów.
Omega 647

Olej "Carbon free" do układów łańcuchowych odporny na wysoką temperaturę.
Zaawansowana formuła na bazie 100% składników syntetycznych zapewnia niezrównaną skuteczność. Całkowita ochrona przed powstawaniem osadów węglowych w bardzo wysokich temperaturach paruje nie powodując osadzania się pozostałości na chronionych częściach. Wydłuża bezawaryjne działanie urządzeń nawet dziesięciokrotnie w porównaniu z efektami uzyskiwanymi dzięki konwencjonalnym smarom.
Omega 648

Tzw.niedymiący płyn do układów łańcuchowych, stosowany w wysokich temperaturach.
Omega 648 to specjalna, zaawansowana mieszanina syntetycznych składników płynnych o niezwykłej stabilności oraz niskim współczynniku parowania.
  • Omega 648 nie powoduje odkładania się osadów węglowych nawet w przypadku długotrwałego wystawienia na działanie wysokich temperatur.
  • Omega 648 idealnie nadaje się do zastosowań wymagających najwyższego poziomu czystości, a zarazem uwzględniających występowanie podwyższonych temperatur.
Omega 641

wysokojakościowy odporny na wysokie temperatury olej dopuszczony do przemysłu spożywczego.
Przeznaczony do układów łańcuchowych. Zostawia bardzo małe ilości osadów. Odporny na utlenianie i wypalanie, wytrzymuje w temperaturach 280°C. Utrzymuje się na miejscu przez długi czas, niski poziom wyparowywania Bardzo niska emisja dymu powoduje, że środek jest bardzo często stosowany w przemyśle spożywczym.