Smary do przekładni przekładniowe dystrybucja sprzedaż dystrybutor

Smary do przekładni przekładniowe dystrybucja sprzedaż dystrybutor

Najlepsze smary przekładniowe na świecie, Smary przekładniowe Omega są znane na całym świecie ponieważ posiadają niepowtarzalne właściwości zawarte w swoich formułach,
Omega 64

Smar do układów łańcuchowych i łożysk tocznych.
Omega 64 stosuje się do zabezpieczania układów przemysłowych poruszających się z niskimi prędkościami, jeżeli dla danego układu korzystne jest zastosowanie smaru o konsystencji półpłynnej.
Omega 73

Wodoodporny smar przekładniowy do układów otwartych oraz powierzchni ślizgowych, śrub rzymskich, panewek, sworzni.
Odporny na warunki atmosferyczne. Omega 73 wykazuje się niezwykłą przyczepnością do powierzchni metalowych, – pozostaje zatem w miejscu aplikacji nawet w warunkach znacznej wilgoci. Omega 73 stanowi niezrównaną "warstwę ochronną" dla powierzchni przekładni, gwarantując ich ciche i bezawaryjne funkcjonowanie. Smar Omega 73 to smar do pracy pod ekstremalnym obciążeniem.
Omega 77

Znakomity smar uniwersalny, szczególnie polecany w warunkach ekstremalnego ciśnienia oraz obciążenia.
Odporny na wstrząsy, nie poddaje się ściskaniu ani ścieraniu. Omega 77 to formuła opracowana z myślą o wydłużeniu trwałości i żywotności urządzeń, by zaoszczędzić użytkownikom czasu oraz kosztów. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na niszczące działanie wody, kwasów oraz zanieczyszczeń gazowych – tworzy unikalną powłokę uszczelniającą, zabezpieczającą chronione powierzchnie przed rdzewieniem i utlenianiem. Dzięki najwyższej klasy właściwościom smarującym pozwala na obniżenie zużycia energii przez urządzenia.